חייג עכשיו: 077-9170090
תיווך סופר - נכסים ונדל"ן בצפת ובאזור | דירות למכירה בצפת | ראש פינה | בירייה | עמוקה ומושבים בסביבה | צרו קשר בטלפון: 077-9170090 או במייל: sofernadlan@gmail.com
כל הזכויות שמורות - אין להעתיק תוכן (טקסט ותמונות) מהאתר! התכנים בבעלות משרד התיווך

תיווך בתים למכירה בראש פינה - מקום שהוא פנינה

בחרתם מקום? זו בחירה ראשונה חשובה. בחירה בראש פינה היא ודאי בחירה שאי אפשר שלא להזדהות עם השיקולים שגרמו לה. מדובר במקום שהוא מהיפים בארץ. מקום שהטבע והנוף יצרו בו פנינה.  סוכנות תיווך סופר תסייע לכם למצוא בית כלבבכם במקום שתמיד לא קל למצוא בו את המקום הנכון לכם בין ההיצע לביקוש.

כדאיות הפקדת מלאכת חיפוש בית בידיו של אחד מסוכני הנדל"ן מקצועיים שלנו מתבררת כבר בשלבים הראשונים של הקשר עמו, כאשר אתם נוכחים לדעת כי השיקולים בבחירת הדירה רבים ומורכבים, ובהם כאלה שכלל אינכם מודעים להם.

עדיין מוקדם לברך על המוגמר ולאחל בשעה טובה, אבל אם יצרתם קשר עם הסוכנות העוסקת בנושא תיווך בתים למכירה בראש פינה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים (וגם שקטים ורגועים) כי ימצא עבורם בית מהר יותר מכפי שאתם משערים או מצפים.

יש הבדל בין רכישת בית כמקום מגורים עבורכם או כמיועד להשכרה, אף שבשני המקרים ודאי תרצו בית במיקום טוב, אטרקטיבי גם אם לא בהכרח מרכזי, בית מרווח שניתן יהיה למצוא בו מרחב.

תיווך בתים למכירה בראש פינה- מקצועי ואפקטיבי

המתווך בקיא, בין השאר, בתכנית בניין עיר (תב"ע) ולכן מכיר את אפשרות ניצול  אחוזי הבנייה של הנכס, הגובה שניתן להגיע אליו, מספר הקומות ועוד. מכאן עשויה להיגזר החלטה על רכישתו למגורים או להשכרה.

סוכנות תיווך סופר תבדוק עבורכם את מצבו החוקי והפיזי של הבית המיועד לרכישה, תוודא שאין בו חריגות בנייה העלולים לגרום להריסת החלקים הבלתי מאושרים, קל וחומר תוודא כי אין כל פגם – פיזי או משפטי - בנכס עצמו ובמגרש שעליו הוא ניצב.

במידה שאתם מתעתדים לרכוש בית ולשפץ אותו, בסוכנות תוכלו לקבל אומדן העלות של השדרוג. כמו כן תוכלו לקבל מידע חיוני חשוב  שעשוי לסייע לכם לקבל החלטה סופית האם לרכוש בית בסביבה שהיא דתית או חילונית, קרובה לשירותים מוניציפאליים מרכזיים כגון שירותי רפואה וחינוך, מה החתך הסוציו אקונומי של תושבים בשכונה או בסביבה ועוד.

בשורה התחתונה: צרו קשר באמצעות הטופס המקוון שבאתר ובתוך זמן קצר בלבד תקבלו מענה ותוכלו להתחיל את תהליך הבירור לקראת השינוי המיוחל בחייכם.

אתם מוזמנים גם ליצור איתנו קשר טלפוני...
077-917-00-70